ПРЕС-РЕЛІЗ Головна подія перед посівною – конференція «Посівна кампанія 2017»

14 березня, в івент-холі столичного готелю «Ramada Encore Kiev» відбудеться Перша всеукраїнська конференція «Посівна кампанія 2017: шляхи примноження врожаю». Організатори заходу – Торговий дім «Соєвий вік» та угорська компанія «Woodstock» – запросили на зустріч спеціалістів кращих агропідприємств України, які поділяться з учасниками конференції багаторічним практичним досвідом підготовки до весняної сівби та вирощування врожаю.

Конференція «Посівна кампанія 2017: шляхи примноження врожаю» без перебільшення є головною подією напередодні посівної, – розповідає директор Торгового дому «Соєвий вік» Олександр Ушаков. – Ми планували провести цей захід саме зараз, щоб надати вітчизняним аграріям всю необхідну інформацію, яка дозволить нашим сільгоспвиробникам якомога краще підготуватися до початку весняно-польових робіт.

Зазначимо, на конференції виступатимуть директори ТД «Соєвий вік» і «Woodstock» Олександр Ушаков та Габор Мароші, спеціалісти компаній «Август-Україна», «ЕНЗИМ-АГРО», «Сетагро»,«Drone.ua», «Біона», «БТУ-Центр», «ЄвроХім», представники Асоціації «Українське насіннєве товариство», «Державної продовольчо-зернової корпорації України».

Спікери конференції поділяться інформацією стосовно правил оформлення операцій з насінням в 2017 році, особливостями придбання і вирощування сої, кукурудзи, пшениці та інших культур. Крім того, доповідачі розкажуть про інноваційні рішення в системах живлення та захисту рослин, технології вирощування сільськогосподарських культур, а також розглянуть специфіку впровадження біопрепаратів у процес вирощування врожаїв.

Очікувана кількість учасників: від 200 чоловік.

В РАМКАХ КОНФЕРЕНЦІЇ ВІДБУДЕТЬСЯ ВИСТАВКА КОМПАНІЙ-ПАРТНЕРІВ!

З повагою,

Павло Горбачов

Начальник відділу маркетингу

ТОВ «Торговий дім «Соєвий вік»

+38(050)487-30-77

e-mail:hmd@td-sv.com

25014, Україна, м. Кропивницький, вул. Мурманська, 29К