Чим здивують на «AgroExpo-2015»?

На національній агропромисловій виставці «AgroExpo-2015», яка проходитиме з 1 по 3 жовтня у Кіровограді (Україна) свою продукцію готові представити близько 500 компаній. Продемонструвати свою максимальну номенклатуру техніки зможуть всі експоненти, як вітчизняні, так й іноземні: цього року площа виставкового комплексу була розширена до рекордних для України розмірів - 75 500 м2.

Крім того, новинки сільгосптехніки можна буде побачити безпосередньо в роботі на спеціальному полігоні для демонстраційних показів, площу якого цього року, зважаючи на велику кількість заявок від компаній-експонентів, було збільшено до 16 гектарів.

Планується також проведення тест-драйву тракторів, де кожному бажаючому буде надана можливість в якості водія випробувати зразки сучасного тракторобудування.

Окремим блоком в рамках «AgroExpo-2015» пройде культурно-розважальний захід «Покровський ярмарок» з міні-експозиціями, конкурсами, частуваннями, виступами творчих колективів та товарами майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

Нагадаємо, що минулого року агропромислову виставку «AgroExpo» відвідало більше 18 тис. осіб. З продукцією провідних вітчизняних та іноземних брендів, представленої майже 4 сотнями учасників, ознайомилися аграрії з усіх куточків України, а також гості з держав Східної та Західної Європи.

Організаторами виставки виступають: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш», Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація аграрних інженерів».

Прес-служба виставки «AgroExpo»
тел. (0522) 35-83-91, (095)-083-01-75
e-mail: pr.agroexpo@gmail.com