Аграріїв України в жовтні збере Харків

20-23 жовтня в Міжнародному аеропорту «Харків» відбудеться IV Міжнародний форум AGROPORT 2016 (agroport.ua). У поточному році форум проходить в двох форматах, які об’єднують Україну – Захід і Схід. Традиційно форум є візитною карткою Міжнародного року зернобобових, оголошеного в усьому світі Всесвітньої продовольчої організацією (FAO).

У травні поточного року AGROPORT West з успіхом пройшов у Львові на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького.

Осінній AGROPORT East Kharkiv 2016 відбудеться в сформованому форматі конференцій, виставки та демонстраційного показу техніки. Програма форуму буде складатися з наступних напрямків:

• 20 жовтня (четвер) – День агробізнесу

• 21 жовтня (п’ятниця) – День фермера

• 22 жовтня (субота) – День поля

В рамках трьох днів на майданчику харківського аеропорту пройдуть понад 20 профільних конференцій, тематика яких охопить весь спектр аграрної галузі: від інвестиційної проблематики до використання найсучасніших технологій.

Міжнародний статус форуму в цьому році підтримується посольствами, консульствами та зарубіжними підприємствами 20 країн-учасників. Форум пройде за підтримки та сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства інфраструктури України та Міністерства охорони здоров’я України, а також Харківської обласної державної адміністрації. Організатором форуму з розвитку фермерства AGROPORT виступає консалтингова компанія Aviabrand (www.aviabrand.com.ua).

Відмінною особливістю осіннього заходу стане «професійний обмін досвідом» фермерів Заходу і Сходу, оскільки планується приїзд і участь делегацій фермерів з 12 областей України. Крім цього, «родзинкою дружби» стане виступ Західної шеф-групи – кращих шеф-кухарів Львова з серією майстер-класів на виключно фермерської продукції.

«Програма трьох днів буде дуже насиченою. Ми намагаємося її зробити ефективною і для топ-менеджменту великих агрокомпаній, і для середніх і дрібних аграріїв. Для нас як організаторів, важливо бачити і розуміти результат і конкретну вигоду наших учасників. Багато з них в ці три дні прямо на майданчику укладають контракти і отримують необхідну інформацію. З кожним форумом ми реєструємо приріст учасників на 30%. Це високих показник нашої ефективності», зазначив керівник проекту AGROPORT Дмитро Титаренко.

Довідкова інформація:

АГРОПОРТ 2016 (agroport.ua) – Міжнародний форум з розвитку фермерства в Україні. Проводиться щорічно під егідою ООН з 2014 року.

У 2016 році AGROPORT проходить в рамках оголошеного Організацією Об’єднаних Націй року зернобобових культур і в оновленому форматі «Схід-Захід» у двох містах – Львові та Харкові. Основні майданчики заходи – Міжнародний аеропорт «Львів» та Міжнародний аеропорт «Харків». Перший етап форуму відбувся у Львові 26-28 травня, другий пройде в Харкові 20-22 жовтня. Стратегічний партнер форуму – група DCH. Форум проходе за підтримки обласних адміністрацій Львова та Харкова. Форум є одним з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі, а також єдиним в Україні галузевим заходом, який включено у всесвітній календар FAO.

II Міжнародний форум AGROPORT 2015 об’єднав понад 22 заходи, серед яких:

? наукові конференції і практічно-оріеновані семінари для фермерів (Понад 140 спікерів),

? виставка техніки і технологій (задіяна площа понад 7000 кв.м),

? демонстрація техніки і змагання тракторів (задіяний полігон більше 100 Га),

? конкурсний кінопоказ фермерських господарств України і нагородження фермерів за їх досягнення.

У заході взяли участь понад 250 компаній з 12 країн, а протягом трьох днів відвідало понад 7000 чол. Роботу форуму висвітлювали понад 100 представників з 50 регіональних і національних ЗМІ.

I Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT пройшов 16-18 жовтня 2014 року у Харкові, і складався з 7 великих галузевих заходів. У форумі взяли участь понад 90 компаній з 6 країн світу, і виступили понад 60 доповідачів. Події форуму висвітлювали понад 30 друкованих та понад 100 онлайнових ЗМІ.