Новини – «ПартнерАгро»

Днепр в очередной раз соберет профессионалов аграрного бизнеса со всех регионов Украины!

Аграрная отрасль на протяжении последних нескольких лет является главным локомотивом отечественной экономики, в связи с этим сельскохозяйственные выставки стали более востребованными и актуальными, так как они позволяют фермерам реализовать все важные задачи на бизнес площадке. Также, они способствуют налаживанию бизнес-контактов, обмену информацией и заключению выгодных контрактов.

Поэтому спешим сообщить, что стартовала подготовка к 18-й Национальной выставке агротехнологий «Агропром-2019», которая будет проходить с 27 февраля по 1 марта. Отечественные и международные торговые марки, ведущие отечественные компании и новаторы украинского агропромышленного рынка выбирают выставку «Агропром» как лучшую площадку для демонстрации новых товаров и услуг.

На выставке будут представлены украинские компании, шагающие в ногу со временем, которые предлагают рынку новые технологии и помогают повысить производимость и минимизировать затратную часть в сельскохозяйственных работах.

Вы ознакомитесь с альтернативными источниками энергии для отопления помещений или сушки зерна, эффективными решениями в повышении плотности сенажа, экономией жидких органических удобрений с помощью современных технологий, инновационными решениями для обработки почвы и многим другим.

Также, экспонентам и посетителям выставки выпадет хорошая возможность стать участником научно-практических мероприятий, которые ежегодно проводятся в рамках выставки.

Масштабное событие в сфере агробизнеса состоится на территории холдинга «Агро-Союз», который находится по адресу г. Днепр, улица Нижнеднепровская, 1.

Приглашаем всех желающих
принять участие в Национальной агропромышленной выставке «Агропром-2019»!

Режим работы выставки:
27 февраля с 10:00 - 17:00
28 февраля с 10:00 - 17:00
1 марта с 10:00 - 15:00

Для получения дополнительной информации обращайтесь:
+380(067)639-86-79 agroprom@expometeor.com /


ПРЕС-РЕЛІЗ

30 жовтня – 1 листопада відбудеться 12 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018».

Виставка проходитиме у Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. Лівобережна).

«ІнтерАГРО» – міжнародно визнана виставка сільськогосподарської техніки та обладнання, яка проходить раз у два роки та має на меті презентувати на українському ринку новинки та передові розробки від світових лідерів технічних рішень для сільського господарства.

На «ІнтерАГРО 2018» очікується:

  • 32 000 м2 виставкової площі;
  • близько 400 компаній;
  • більше 20 країн;
  • національні експозиції Німеччини, Франції, Китаю, Туреччини
  • до 50 ділових заходів;
  • 20 000 професійних відвідувачів.

Читати далі >На Львівщині відбудеться III Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»

Традиційно у листопаді у Львові відбудеться III міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018», яка є яскравим прикладом співпраці двох країн-організаторів TARGI KIELCE S.A. (Polska, Kielce) та ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, Львів), які запрошують українські компанії до участі в Міжнародній агропромисловій виставці «EuroAGRO» у Львові.

«EuroAGRO-2018» - це подія, яка наближає нас до європейських стандартів і відкриває можливості для міжнародної співпраці в агропромисловому секторі з країнами Європейського союзу. Тематичними розділами цьогорічної експозиції будуть: агротехніка (сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегати, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння, лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК та ін. Відтак, асортимент продукції, який представлений на виставці дає змогу виконувати практично всі технологічні процеси аграрного виробництва. В рамках виставки традиційно буде представлена польська експозиція, а також запрошені компанії з таких країн: Угорщина, Білорусь, Молдова та Туреччина. Сприятливими факторами стали географічна близькість країн, інвестиційна зацікавленість в ринку та розширення напрямків співробітництва. Крім цього, формується програма супутніх заходів з урахуванням останніх тенденцій розвитку галузі, де будуть відбуватися B2B-зустрічі, презентації та дискусії між представниками аграрного ринку різних країн.

«EuroAGRO-2018» - останні тренди, ще більше сенсу, ще більше користі і ще більше знайомств.

22-24 листопада 2018 р.

Львів, ВЦ Південний-ЕКСПО»

Поспішайте зареєструватися >>> http://www.galexpo.com.ua/agro/

Більше новин >>> https://www.facebook.com/euagro/ПРЕС-РЕЛІЗ

Потужний міжнародний турнір зі стронгмену пройде на AGROEXPO-2018

Під час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка проходитиме з 26 по 29 вересня у Кропивницькому (Кіровограді), відбудеться міжнародний турнір зі стронгмену.

Про це на своїй сторінці у Instagram повідомив президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок.

«…Тож вже і проанонсую: 28 вересня в Кропивницькому на найбільшій агро-виставці "AgroExpo 2018" відбудеться потужний, міжнародний турнір зі стронгмену!», – написав український силач.

Нагадаємо, що у минулому році одним із найфеєричніших дійств на AGROEXPO-2017 стало стронгмен-шоу найсильніших атлетів України під керівництвом володаря титулу «Найсильніша людина світу 2004» Василя Вірастюка. Під час заходу було встановлено рекорд України по перетягуванню трактора агрегованого посівним комплексом загальною вагою 27.200 кг. Рекорд встановлювали четверо українських богатирів.


«АгроВесна 2018» відкрила новий сільськогосподарський сезон!

Майже 18 тисяч аграріїв зі всієї України та ще 29 країн розпочали новий агросезон з відвідування Восьмих міжнародних виставок «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика», які відбулися 21-23 лютого в Міжнародному Виставкому Центрі (м. Київ). Організатором виставок виступила компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Читати далі >


Запрошуємо на «АгроКомплекс 2017» за інноваційними рішеннями для агробізнесу!

Дирекція аграрних виставок «ІнтерАГРО», «Зернові технології», «Agro Animal Show», «Фрукти. Овочі. Логістика» презентує новий виставковий проект «АгроКомплекс 2017»!

«АгроКомплекс» - міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу, яка проводиться раз у два роки, чергуючись з міжнародною виставкою «ІнтерАГРО», та має на меті презентувати світові та вітчизняні технологічні й управлінські надбання для підвищення ефективності ведення сільського господарства на всіх рівнях.

Як виставковий проект «АгроКомплекс», окрім виставкової платформи та бізнес-форуму, вперше в Україні включає експериментальну частину, яка представлена організаторами в спецпроекті «Агрополігон 2017».

Читати далі >


ПРЕС-РЕЛІЗ Головна подія перед посівною – конференція «Посівна кампанія 2017: шляхи примноження врожаю»

14 березня, в івент-холі столичного готелю «Ramada Encore Kiev» відбудеться Перша всеукраїнська конференція «Посівна кампанія 2017: шляхи примноження врожаю». Організатори заходу – Торговий дім «Соєвий вік» та угорська компанія «Woodstock» – запросили на зустріч спеціалістів кращих агропідприємств України, які поділяться з учасниками конференції багаторічним практичним досвідом підготовки до весняної сівби та вирощування врожаю.

Читати далі >


«Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO 20 - 23 вересня 2017»

Адреса проведення: Україна, м.Кіровоград (Кропивницький), вул. Мурманська, 8, Національний виставковий комплекс «AGROEXPO»

Читати далі >


«ІнтерАГРО 2016» – найбільший вибір сільгосптехніки від виробників

За підтримки: Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, IFWexpo Heidelberg GmbH, Німеччина.

Читати далі >


У Львові з успіхом завершився Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT West 2016

26–28 травня 2016 року у Львові, на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького, пройшов III Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT West 2016. Цього року, для створення більш сприятливих умов розвитку фермерства в різних регіонах України та з метою об'єднання країни, форум проводиться у новому форматі Схід-Захід. І першим його етапом став саме AGROPORT West Lviv. Також цьогорічний AGROPORT проходить в рамках оголошеного Організацією Об’єднаних Націй року зернобобових.

Читати далі >


Аграріїв України в жовтні збере Харків

20-23 жовтня в Міжнародному аеропорту «Харків» відбудеться IV Міжнародний форум AGROPORT 2016 (agroport.ua). У поточному році форум проходить в двох форматах, які об’єднують Україну – Захід і Схід. Традиційно форум є візитною карткою Міжнародного року зернобобових, оголошеного в усьому світі Всесвітньої продовольчої організацією (FAO).

Читати далі >


АГРОПОРТ 2016 об'єднує західну і східну Україну

На поточному тижні стало відомо, що один з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі – Міжнародний форум з розвитку фермерства АГРОПОРТ 2016 цього року відбудеться відразу в двох містах: у Львові та Харкові. Місцем його проведення вже традиційно стануть термінали, виставкові площі та аеродромні перони аеропортів двох міст.

Читати далі >


XIII МЕЖДУНАРОДНАЯ АГРОПРОМЫШЛЕННАЯ ВЫСТАВКА АГРОФОРУМ 2016

Ежегодно, начиная с 2004 года, на территории Международного выставочного центра - крупнейшей в Украине выставочной площадки, обеспечивающей современный международный уровень и сервис участникам и посетителям, проводится Международная агропромышленная выставка "АГРОФОРУМ".

Читати далі >


Единственное событие Всемирного года почв в Украине пройдет в харьковском аэропорту

Cтали известны даты AGROPORT-2015 (agro-port.com), одного из крупнейших мероприятий аграрной отрасли в Восточной Европе. Международный форум по развитию фермерства в Украине состоится 15-17 октября. Местом его проведения уже традиционно станет территория авиационного ангара главной воздушной гавани Слобожанщины – Международного аэропорта «Харьков».

Читати далі >


Чим здивують на «AgroExpo-2015»?

На національній агропромисловій виставці "AgroExpo-2015", яка проходитиме з 1 по 3 жовтня у Кіровограді (Україна) свою продукцію готові представити близько 500 компаній. Продемонструвати свою максимальну номенклатуру техніки зможуть всі експоненти, як вітчизняні, так й іноземні: цього року площа виставкового комплексу була розширена до рекордних для України розмірів – 75 500 м2.

Читати далі >


«ІнтерАГРО Комплекс 2015» - новий формат, нові можливості!

27-29 жовтня увагу учасників та відвідувачів виставки «ІнтерАГРО Комплекс» буде акцентовано на питаннях економічної ефективності агробізнесу за рахунок широкого впровадження інноваційних технологій на кожному етапі агропромислового виробництва.

«ІнтерАГРО Комплекс» - це сучасна міжнародна виставка інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу.

Читати далі >